Jak kupić bilet na Open’er Festival?

Według różnych źródeł Ope’er Festival w 2019 roku łącznie, w ciągu trzech dni trwania imprezy odwiedziło ponad 140 tysięcy gości. Tak duże zainteresowanie sprawia, że bilety wyprzedają się w kilka godzin, więc ich kupno nie jest tak proste, jak w przypadku innych imprez. Jak zdobyć bilet na upragniony koncert? Wskazówki znajdziecie poniżej.

Strona organizatora

Bilety na stronie organizatora dostępne są z wyprzedzeniem, na około 10 miesięcy przed startem imprezy. Sprzedaż w tak zwanej grupie biletowej „Fan tix” (obejmuje wszystkie koncerty) trwa od września roku poprzedzającego. Prowadzona jest tylko kilka dni, a ilość biletów ograniczona jest do dwóch sztuk na jednego kupującego. Bilety są imienne i dostępne nieraz wyłącznie przez kilka godzin.

Druga pula biletów to „Early bird”, która obejmuje możliwość karnetu na cztery dni lub karnetów weekendowych (piątek + sobota). W tej puli znajduje się 10 tysięcy biletów. Sprzedaż rozpoczyna się około połowy września i trwa zwykle dwa do trzech dni.

Pozostałe bilety można nabywać do momentu ich wyczerpania.

Odkupienie biletu

Jeśli zależy nam na bilecie, którego już nie ma w sprzedaży, jedyną możliwością jest odkupienie biletów od kogoś, kto nimi dysponuje. W takiej sytuacji trzeba liczyć się z duża wyższą ceną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *