Gdzie nocować podczas Open’er Festival?

Jedną z ważnych kwestii związanych z koncertami na Open’erze jest nocleg. W związku z bardzo dużą liczbą gości brakuje miejsc noclegowych na terenie całego Trójmiasta. Na szczęście organizatorzy mają własne propozycje dla gości. Poniżej ich lista.

Pole namiotowe

Na pole namiotowe obowiązują karnety, które zakupić można na stronie organizatora. Pole wyposażone jest w prysznice i sanitariaty. Znajdują się tu także punty gastronomiczne.

Miejsce dla kampera

Dla gości podróżujących kamperami przygotowane są miejsca parkingowe z dostępem do prądu. Dzięki temu można bezpiecznie zostawić swój pojazd i bawić się na koncertach.p>

Domki Sleephuts

Domki Sleephut to pewna noclegowa nowość. Są one zlokalizowane na polu namiotowym. W każdym z nich znajdują się dwa łóżka piętrowe, miejsce do podłączenia ładowarki. Wraz z domkiem wynająć można pościel, sztućce, ręczniki oraz sprzątanie – wszystkie te usługi wymagają dodatkowej opłaty. Obsługa gości nocujących w domkach odbywa się w recepcji.

Noclegi poza miasteczkiem

W okresie trwania imprezy ceny noclegów wzrastają nawet czterokrotnie w stosunku do cen obowiązujących w pozostałych terminach lata. Do dyspozycji przyjezdnych są hotele, hostele oraz prywatne noclegi czy najem mieszkań. Także w tym przypadku rezerwacji warto dokonać z dużym wyprzedzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *