Moda i design na Coachella Festival

Coachella Festival swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim muzyce. Jego nieodzowny element stanowi moda i design. Obie te dziedziny od lat są wpisane w charakter kalifornijskiej imprezy.

Moda

Z racji faktu, że Coachella jest licznie odwiedzana przez gwiazdy, celebrytki i modelki, staje się swoistym wyznacznikiem trendów modowych na kolejny letni sezon. Należy pamiętać, że mimo kwietniowej pory, w Kalifornii jest upalne lato. Moda na Coachelli stała się przedmiotem licznych publikacji i opracowań. Wiele zdjęć stylizacji wprost z festiwalowego miasteczka można zobaczyć natychmiast na Instagramie dzięki opisaniu ich hasztagiem #Coachella.

Co ważne, marki odzieżowe stają się sponsorami wydarzenia, dodatkowo napędzając pogoń za najlepszym zestawem ciuchów i dodatków. W tym kolorowym ciuchowym szaleństwie udział biorą także tak zwane „szafiarki” i styliści.

Design

Design jest nieodłączną częścią całej oprawy. Na każdym kroku uczestnicy mijają piękne wystawy, instalacje, rzeźby, absolutnie niesamowite neony, wymyślne konstrukcje ogródków i stolików. Cała architektura pola namiotowego jest dokładnie przemyślana i wystylizowana. Kto nie widział designerskich tipi, ten powinien uzupełnić braki i obejrzeć dostępną galerię zdjęć. Tipi są rozlokowane nad jeziorem, w którego wodzie odbijają się barwnymi refleksami przez cały dzień.

Wszystkie powyżej opisane elementy łącznie sprawiają, że przestrzeń Coachella Festival jest unikalna, wyjątkowa, po prostu jedyna w swoim rodzaju. Trudno obok tych wszystkich przedmiotów i elementów zabudowy przejść obojętnie. Ducha designu nie zakłóca nawet brak dziennego światła, ponieważ bardzo wiele elementów: bramki, domki, ogródki z jedzeniem, punkty odzieżowe oraz poszczególne sceny są podświetlone. Wieczór skrzy feerią barw. Moda i design stanowią piękne dopełnienie muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *